Bunda Breitling

I hřejivé Bunda Breitling tak budou ženám slušet. Pokud půjde o střihy, i dámské bundy pro chladné zimní měsíce budou slušivě podtrhovat ženskou siluetu. Pokud půjde o materiály, vnitřní materiály budou zejména funkční, vnější pak zejména stylové a líbivé.

Podobně, jako se v obuvi mísí detaily modelů tenisek s elegantními lodičkami, se u Bunda Breitling objeví třeba také náznak pilotní bundy, drobnost z dufflecoatu, i detail uniformy. Přiléhavé střihy i zahalující velkolepé formy jsou také in – takže máte skutečně nad čím přemýšlet.

Bunda Breitling jsou vhodné pro někoho, kdo ještě nechce nebo neumí nosit kabáty. Jsou neformálním kouskem oblečením. Jedná se bundičky látkové, které jsou obměnou ke trench coatům, momentálně opět v dostání v námořnických barvách. Ale určitě sem patří i kožené bundy. Kožená bunda nikdy nebude delší než k bokům. V této délce totiž vypadá nejlépe.

Bunda Breitling jsou považovány za klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Černá kožená bunda jednoduchého střihu se hodí zkrátka kdykoli. Ale i trendy dovolují koženým bundám občas vybočit z jejich všednosti. U jarních kožených bund pro rok 2012 stále ještě nalezneme střih křiváku nebo oblibu v odstínech hnědé až béžové.

Nezaujal vás ani jeden ze zmíněných trendů? Nevěste hlavu! V obchodech samozřejmě narazíte na mnohem větší výběr a různorodější styly. My jsme si zamilovali Bunda Breitling jednoduchých střihů, které působí svou elegancí a tvoří konkurenci krátkým kabátkům, i ty s kostkovanými vzory, které onu jednoduchost krásně osvěží.